180gsm Polyester Fabric Dye Sublimation Transfer Printing Backlit fabric no ka pahu kukui kaupaku
180gsm Polyester Fabric Dye Sublimation Transfer Printing Backlit fabric no ka pahu kukui kaupaku
Ka Wehewehe Huahana:
| Inoa Huahana | Paʻi Hoʻoili Sublimation Dye Fabric Polyester Backlit |
| Wehewehena | 100% lole hoʻoluʻu polyester Dye Sublimation |
| ʻĪnika | ʻĪnika sublimation kala/hoʻoili/Latex/UV |
| Mānoanoa | Māmā ke kaumaha |
| Waihoʻoluʻu | Wʻūlū |
| Kaumaha | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Noi | hae lole/hae lole |
| Ka laulā kiʻekiʻe loa | 1-3.2m |
| Ka lōʻihi maʻamau | 100m/120m |
| Ka manawa o waena o ka hoʻomaka a i ka wā pau | 20-30 mau lā hana |
| Pūʻolo | Hʻōmole ard me nā ʻeke ulana a i ʻole nā kiʻiʻoniʻoni pehu ea |
Nā Hiʻohiʻona:
1.ʻAʻohe PVC/ʻAʻohe Phthalate
2. Kūpaʻa i ka waimaka
3. kū'ē i ka UV
4. Aloha honua
5. Komo maikaʻi
Noi:
1. Hoʻonaninani Hale
2. ʻUlu lole
3. nā hae hulu manu
4. Ma waho
E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou










