Rolo de papel branco por xunto de alta calidade 100 g/m², tamaño personalizable, alta taxa de transferencia, tecidos téxtiles de impresión por sublimación de xersei
Rolo de papel branco por xunto de alta calidade 100 g/m², tamaño personalizable, alta taxa de transferencia, tecidos téxtiles de impresión por sublimación de xersei
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Tecidos de impresión por sublimación de jersey de alta taxa de transferencia Téxtiles |
| Descrición | Aplicado para dispersar tinta e tecido de poliéster |
| Tinta | Submersión directa de tinta, transferencia de papel de submersión de tinta |
| Espesor | Peso medio |
| Cor | Wbranco |
| Peso | 40/50/60/70/90/100 g/m² (±5g) |
| Aplicación | Fatrasos,pancartas |
| Largura máxima | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Lonxitude estándar | 100 m/120 m |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Impermeable
2. Resistente ao bágoas
3. Secado rápido
4. Resistente ao vento
5. Boa penetración
Aplicación:
1. cerca de malla
2. Roupa deportiva
3. bandeiras de plumas
4. Ao aire libre
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










