Sublimación de tinguidura de tecido de punto de poliéster en rolo para bandeiras
Sublimación de tinguidura de tecido de punto de poliéster en rolo para bandeiras
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Sublimación de tinguidura de tecido de punto de poliéster en rolo para bandeiras |
| Descrición | 100% poliéster,Tecido elástico |
| Tinta | Submersión directa de tinta, transferencia de papel de submersión de tinta |
| Espesor | Peso lixeiro |
| Cor | Wbranco |
| Peso | 110 g/m² (±5g) |
| Aplicación | Fatrasos,pancartas |
| Largura máxima | 3,2/5 m |
| Lonxitude estándar | 100 m/120 m |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Sen PVC/sen ftalatos
2. Resistente ao bágoas
3. anti-UV
4. Ecolóxico
5. Boa penetración
Aplicación:
1. cerca de malla
2. bandeiras de praia
3. bandeiras de plumas
4. Ao aire libre
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










