Rolo de sublimación de tecido Polydex, tecido branco de punto entrelazado 100% poliéster para impresión por sublimación
Rolo de sublimación de tecido Polydex, tecido branco de punto entrelazado 100% poliéster para impresión por sublimación
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Rolo de sublimación de tecido de polidex 100% poliéster Interlock Jersey White Fabric para impresión por sublimación |
| Descrición | Tecido de punto 100 % poliéster, malla |
| Tinta | Submersión directa de tinta, transferencia de papel de submersión de tinta |
| Espesor | Peso lixeiro |
| Cor | Wbranco |
| Peso | 145 g/m² (±5g) |
| Aplicación | Toldo, Coche, Feltro, Bolsa, Roupa de cama, Manta |
| Largura máxima | 58/60" |
| Lonxitude estándar | 100 m/120 m |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Sen PVC/sen ftalatos
2. Resistente ao bágoas
3. anti-UV
4. Ecolóxico
5. Boa penetración
Aplicación:
1. cerca de malla
2. bandeiras de praia
3. bandeiras de plumas
4. Ao aire libre
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










