Papel de impresión por sublimación de tinta por transferencia de calor de 70 g, 90 g e 100 g de tamaño personalizado
Papel de impresión por sublimación de tinta por transferencia de calor de 70 g, 90 g e 100 g de tamaño personalizado
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Tecido tensado de impresión de poliéster a toda cor de tamaño personalizado |
| Descrición | 100% poliéster |
| Tinta | Impresión por transferencia en quente, impresión dixital, serigrafía |
| Espesor | Peso medio |
| Cor | branco puro |
| Peso | 70 g, 90 g, 100 g |
| Aplicación | roupa; téxtil; prenda de vestir, cortina |
| Stamaño | 17"/42 cm,25"/61 cm, 73"/183 cm |
| Lonxitude estándar | 100 m/120 m |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Sen PVC/sen ftalatos
2. Resistente ao bágoas
3. anti-UV
4. Ecolóxico
5. Boa penetración
Aplicación:
1. cerca de malla
2. bandeiras de praia
3. bandeiras de plumas
4. Ao aire libre
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










