Tecido de impresión por sublimación de tintura de poliéster con deseño personalizado
Tecido de impresión por sublimación de tintura de poliéster con deseño personalizado
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Tecido de impresión por sublimación de tintura de poliéster |
| Descrición | 100% poliéster |
| Tinta | impresión de chorro de tinta, impresión dixital |
| Espesor | Peso medio |
| Cor | Wbranco |
| Peso | 110 g/m² (±5g) |
| Aplicación | Bandeiras, pantalla, iluminación frontal, etc. |
| Largura máxima | 90-250 cm |
| Lonxitude estándar | rolo de 80 m/100 m/150 m/xigante |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Sen PVC/sen ftalatos
2. Resistente ao bágoas
3. anti-UV
4. Ecolóxico
5. Boa penetración
Aplicación:
1. Decoración do fogar
2. reprodución artística
3. tecido retroiluminado
4. caixa de luz
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










