Tecido tenso de impresión de poliéster a toda cor de tamaño personalizado Mantel de mesa de sublimación de tinguidura de alta calidade para feiras comerciais domésticas
Tecido tenso de impresión de poliéster a toda cor de tamaño personalizado Mantel de mesa de sublimación de tinguidura de alta calidade para feiras comerciais domésticas
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Tecido tensado de impresión de poliéster a toda cor de tamaño personalizado |
| Descrición | 100% poliéster |
| Tinta | Impresión por transferencia en quente, impresión dixital, serigrafía |
| Espesor | Peso medio |
| Cor | Wbranco |
| Peso | 150 g/m² (±5g) |
| Aplicación | Casa, Exterior, Hotel, Boda, Festa, Banquete |
| Largura máxima | 30" x 72" x 30"30" x 96" x 30" |
| Lonxitude estándar | 100 m/120 m |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Sen PVC/sen ftalatos
2. Resistente ao bágoas
3. anti-UV
4. Ecolóxico
5. Boa penetración
Aplicación:
1. cerca de malla
2. bandeiras de praia
3. bandeiras de plumas
4. Ao aire libre
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










