Rolo de papel de sublimación de tinta de fábrica de China impreso en papel de sublimación por transferencia de Guangzhou 50 g 70 g 90 g 100 g
Rolo de papel de sublimación de tinta de fábrica de China impreso en papel de sublimación por transferencia de Guangzhou 50 g 70 g 90 g 100 g
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Papel de transferencia de sublimación de tintas |
| Descrición | 100% poliéster,Tecido elástico |
| Tinta | Impresora de sublimación |
| Espesor | Peso lixeiro |
| Cor | Branco puro |
| Peso | 31/38/40/50/70/90 g/m² (±5g) |
| Aplicación | Roupa, téxtil, roupa, cortina |
| Largura máxima | 3,2/5 m |
| Lonxitude estándar | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Sen PVC/sen ftalatos
2. Resistente ao bágoas
3. anti-UV
4. Ecolóxico
5. Maior rendemento de transferencia
Aplicación:
1. cerca de malla
2. bandeiras de praia
3. bandeiras de plumas
4. Ao aire libre
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










