Material de impresión publicitaria, tecido para bandeiras de sublimación de tinguidura, envoltura téxtil, rolo de tecido para bandeiras de poliéster de punto sublimado
Material de impresión publicitaria, tecido para bandeiras de sublimación de tinguidura, envoltura téxtil, rolo de tecido para bandeiras de poliéster de punto sublimado
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Envoltura téxtil de poliéster de punto para sublimación de tinguiduras |
| Descrición | 100% poliéster,Tarxeta a cadros |
| Tinta | Submersión directa de tinta, transferencia de papel de submersión de tinta |
| Espesor | Peso lixeiro |
| Cor | Wbranco |
| Peso | 110 g/m² ou personalizado |
| Aplicación | Fatrasos,pancartas |
| Largura máxima | 1-3,2 m |
| Lonxitude estándar | 100 m/110 iardas |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Sen PVC, respectuoso co medio ambiente
2. Resistente ao bágoas
3. Fío RECICLADO producible
4. Potenciación da cor
5. Resistente ás engurras
Aplicación:
1. Envoltura de punto
2. bandeiras de praia
3. bandeiras de plumas
4. Ao aire libre
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










