Material retroiluminado por sublimación de tinguidura de 260 g/m², poliéster tecido suave con excelente transmisión de luz e rendemento da cor
Material retroiluminado por sublimación de tinguidura de 260 g/m², poliéster tecido suave con excelente transmisión de luz e rendemento da cor
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Material retroiluminado por sublimación de tinta: poliéster tecido liso |
| Descrición | 100% poliéster |
| Tinta | Submersión directa de tinta, transferencia de papel de submersión de tinta |
| Espesor | Peso medio |
| Cor | parte dianteira branca e parte traseira negra |
| Peso | 260 g/m² (±5g) |
| Aplicación | Exterior, pancarta, tecido e de punto |
| Largura máxima | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Lonxitude estándar | 100 m/120 m |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Papel kraft/tubo duro |
Características:
1. Impermeable
2. Resistente ao bágoas
3. Secado rápido
4. Ecolóxico
5. Boa penetración
Aplicación:
1. cerca de malla
2. Roupa deportiva
3. bandeiras de plumas
4. Ao aire libre
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










