Tecido bloqueable de 250 g/m² para bandeiras bloqueables de dobre cara por sublimación de tinguidura
Tecido bloqueable de 250 g/m² para bandeiras bloqueables de dobre cara por sublimación de tinguidura
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Tecido bloqueable tecido para sublimación de tinguiduras de dobre cara |
| Descrición | Tecido de bloqueo texturizado 100 % poliéster de triplo tecido |
| Tinta | impresión de chorro de tinta, impresión dixital |
| Espesor | Peso medio |
| Cor | estrutura branca/negra/branca |
| Peso | 250 g/m² (±5g) |
| Aplicación | mangas colgantes, bandeiras de dobre cara |
| Largura máxima | 320 cm-280 cm--160 cm-150 cm |
| Lonxitude estándar | rolo de 80 m/100 m/150 m/xigante |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Sen PVC/sen ftalatos
2. Resistente ao bágoas
3. anti-UV
4. Ecolóxico
5. Retardante de chama
Aplicación:
1. Decoración do fogar
2. reprodución artística
3. tecido retroiluminado
4. caixa de luz
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










