Tecido de poliéster de 180 g/m² con sublimación de tinta, impresión por transferencia, tecido retroiluminado para caixa de luz de teito
Tecido de poliéster de 180 g/m² con sublimación de tinta, impresión por transferencia, tecido retroiluminado para caixa de luz de teito
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Impresión por transferencia de sublimación de tintura de tecido de poliéster retroiluminada |
| Descrición | Tecido de sublimación de tinguidura 100 % poliéster |
| Tinta | Tinta de sublimación/transferencia/látex/UV |
| Espesor | Peso lixeiro |
| Cor | Wbranco |
| Peso | 50-550 g/m²±5g) |
| Aplicación | tecido para pancartas/tecido para bandeiras |
| Largura máxima | 1-3,2 m |
| Lonxitude estándar | 100 m/120 m |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Sen PVC/sen ftalatos
2. Resistente ao bágoas
3. anti-UV
4. Ecolóxico
5. Boa penetración
Aplicación:
1.Decoración do fogar
2. Téxtil-Almofada
3. bandeiras de plumas
4. Ao aire libre
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










