Tecido de malla de punto por sublimación de tinguidura de 125 g/m² para bandeiras de praia de malla para exteriores
Tecido de malla de punto por sublimación de tinguidura de 125 g/m² para bandeiras de praia de malla para exteriores
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Tecido de malla de punto por sublimación de tinguiduras |
| Descrición | Mfresco, 100 % poliéster |
| Tinta | Submersión directa de tinta, transferencia de papel de submersión de tinta |
| Espesor | Peso medio |
| Cor | Wbranco |
| Peso | 160 g/m² (±5g) |
| Aplicación | Fatrasos,Banner retroiluminado |
| Largura máxima | 160/250/320/500cm |
| Lonxitude estándar | 100 m/120 m |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Sen PVC/sen ftalatos
2. Resistente ao bágoas
3. anti-UV
4. Ecolóxico
5. Boa penetración
Aplicación:
1. cerca de malla
2. bandeiras de praia
3. bandeiras de plumas
4. Ao aire libre
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla









