Rolla Pàipear Geal Slàn-reic Àrd-inbhe 100gsm Meud Gnàthaichte Ìre Gluasaid Àrd Jersey Sublimation Print Fabrics
Rolla Pàipear Geal Slàn-reic Àrd-inbhe 100gsm Meud Gnàthaichte Ìre Gluasaid Àrd Jersey Sublimation Print Fabrics
Tuairisgeul air Bathar:
| Ainm Bathar | Aodach clò-bhualaidh sublimation Jersey aig ìre gluasaid àrd |
| Tuairisgeul | Air a chur an sàs ann an sgaoileadh inc agus aodach polyester |
| Inc | Fo-dhath dìreach, Gluasad Pàipeir Fo-dhath |
| Tiughas | Cuideam Meadhanach |
| Dath | Wgeal |
| Cuideam | 40/50/60/70/90/100gsm±5g) |
| Iarrtas | Fdàil,brataichean |
| Leud as motha | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Fad àbhaisteach | 100m/120m |
| Àm stiùiridh | 20-30 latha obrach |
| Pasgan | Htiùb cruaidh le pocannan fighte no filmichean builgean èadhair |
Feartan:
1. Uisge-dhìonach
2. An aghaidh deòir
3. Tioram luath
4. Dearbhadh gaoithe
5. Treòrachadh math
Iarrtas:
1. feansa mogaill
2. Aodach-spòrs
3. brataichean itean
4. A-muigh
Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn i










