Rolla Sublimation Fabric Polydex 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric airson Sublimation Printing
Rolla Sublimation Fabric Polydex 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric airson Sublimation Printing
Tuairisgeul air Bathar:
| Ainm Bathar | rolla sublimation aodach polydex 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric airson Sublimation Printing |
| Tuairisgeul | Aodach fighe 100% polyester, mogal |
| Inc | Fo-dhath dìreach, Gluasad Pàipeir Fo-dhath |
| Tiughas | Cuideam aotrom |
| Dath | Wgeal |
| Cuideam | 145gsm(±5g) |
| Iarrtas | Sgàilean-grèine, Càr, Felt, Poca, Leabaidh, Plaide |
| Leud as motha | 58/60" |
| Fad àbhaisteach | 100m/120m |
| Àm stiùiridh | 20-30 latha obrach |
| Pasgan | Htiùb cruaidh le pocannan fighte no filmichean builgean èadhair |
Feartan:
1. Saor bho PVC/ Saor bho Phthalate
2. An aghaidh deòir
3. an-aghaidh UV
4. Càirdeil don àrainneachd
5. Treòrachadh math
Iarrtas:
1. feansa mogaill
2. brataichean tràigh
3. brataichean itean
4. A-muigh
Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn i










