Pàipear Clò-bhualaidh Sublimation Gluasad Teas Meud Gnàthaichte 70g, 90g, 100g
Pàipear Clò-bhualaidh Sublimation Gluasad Teas Meud Gnàthaichte 70g, 90g, 100g
Tuairisgeul air Bathar:
| Ainm Bathar | Aodach teannachaidh clò-bhualaidh polyester làn-dath meud gnàthaichte |
| Tuairisgeul | 100% Polyester |
| Inc | Clò-bhualadh gluasaid teth, Clò-bhualadh didseatach, Clò-bhualadh Sgrion Sìoda |
| Tiughas | Cuideam Meadhanach |
| Dath | geal fìor-ghlan |
| Cuideam | 70g, 90g, 100g |
| Iarrtas | aodach; aodach; aodach-fighte, cùirtearan |
| Smeud | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Fad àbhaisteach | 100m/120m |
| Àm stiùiridh | 20-30 latha obrach |
| Pasgan | Htiùb cruaidh le pocannan fighte no filmichean builgean èadhair |
Feartan:
1. Saor bho PVC/ Saor bho Phthalate
2. An aghaidh deòir
3. an-aghaidh UV
4. Càirdeil don àrainneachd
5. Treòrachadh math
Iarrtas:
1. feansa mogaill
2. brataichean tràigh
3. brataichean itean
4. A-muigh
Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn i










