Canabhas Aodach Clò-bhualaidh Sublimation Dye Polyester Dealbhadh Gnàthaichte
Canabhas Aodach Clò-bhualaidh Sublimation Dye Polyester Dealbhadh Gnàthaichte
Tuairisgeul air Bathar:
| Ainm Bathar | Canabhas Aodach Clò-bhualaidh Sublimation Dye Polyester |
| Tuairisgeul | 100% Polyester |
| Inc | clò-bhualadh inc-jet, clò-bhualadh didseatach |
| Tiughas | Cuideam Meadhanach |
| Dath | Wgeal |
| Cuideam | 110gsm(±5g) |
| Iarrtas | Brataichean, Taisbeanadh, Solais Aghaidh, msaa. |
| Leud as motha | 90-250cm |
| Fad àbhaisteach | 80m/100m/150m/rolla mòr |
| Àm stiùiridh | 20-30 latha obrach |
| Pasgan | Htiùb cruaidh le pocannan fighte no filmichean builgean èadhair |
Feartan:
1. Saor bho PVC/ Saor bho Phthalate
2. An aghaidh deòir
3. an-aghaidh UV
4. Càirdeil don àrainneachd
5. Treòrachadh math
Iarrtas:
1. Sgeadachadh dachaigh
2. ath-riochdachadh ealain
3. aodach le solas cùil
4. bogsa solais
Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn i










