Aodach teannachaidh clò-bhualaidh polyester làn-dath meud gnàthaichte Clò-bhòrd fo-dathaidh àrd-inbhe airson taisbeanaidhean malairt dachaigh
Aodach teannachaidh clò-bhualaidh polyester làn-dath meud gnàthaichte Clò-bhòrd fo-dathaidh àrd-inbhe airson taisbeanaidhean malairt dachaigh
Tuairisgeul air Bathar:
| Ainm Bathar | Aodach teannachaidh clò-bhualaidh polyester làn-dath meud gnàthaichte |
| Tuairisgeul | 100% Polyester |
| Inc | Clò-bhualadh gluasaid teth, Clò-bhualadh didseatach, Clò-bhualadh Sgrion Sìoda |
| Tiughas | Cuideam Meadhanach |
| Dath | Wgeal |
| Cuideam | 150gsm(±5g) |
| Iarrtas | Dachaigh, A-muigh, Taigh-òsta, Banais, Pàrtaidh, Cuirm |
| Leud as motha | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Fad àbhaisteach | 100m/120m |
| Àm stiùiridh | 20-30 latha obrach |
| Pasgan | Htiùb cruaidh le pocannan fighte no filmichean builgean èadhair |
Feartan:
1. Saor bho PVC/ Saor bho Phthalate
2. An aghaidh deòir
3. an-aghaidh UV
4. Càirdeil don àrainneachd
5. Treòrachadh math
Iarrtas:
1. feansa mogaill
2. brataichean tràigh
3. brataichean itean
4. A-muigh
Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn i










