Rolla Pàipear Sublimation Dath Factaraidh Sìona air a chlò-bhualadh ann an Guangzhou Pàipear Sublimation Gluasaid 50g 70g 90g 100g
Rolla Pàipear Sublimation Dath Factaraidh Sìona air a chlò-bhualadh ann an Guangzhou Pàipear Sublimation Gluasaid 50g 70g 90g 100g
Tuairisgeul air Bathar:
| Ainm Bathar | Pàipear Gluasaid Sublimation Dhath |
| Tuairisgeul | 100% Polyester,Aodach Sìnte |
| Inc | Clò-bhualadair Sublimation |
| Tiughas | Cuideam aotrom |
| Dath | Geal Glan |
| Cuideam | 31/38/40/50/70/90gsm±5g) |
| Iarrtas | Aodach, aodach, aodach-fighte, cùirtearan |
| Leud as motha | 3.2/5m |
| Fad àbhaisteach | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Àm stiùiridh | 20-30 latha obrach |
| Pasgan | Htiùb cruaidh le pocannan fighte no filmichean builgean èadhair |
Feartan:
1. Saor bho PVC/ Saor bho Phthalate
2. An aghaidh deòir
3. an-aghaidh UV
4. Càirdeil don àrainneachd
5. An toradh gluasaid as àirde
Iarrtas:
1. feansa mogaill
2. brataichean tràigh
3. brataichean itean
4. A-muigh
Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn i










