Stuth cùl-sholais fo-shruthadh dath 260gsm Polyester fighte rèidh le tar-chur solais agus coileanadh dath sàr-mhath
Stuth cùl-sholais fo-shruthadh dath 260gsm Polyester fighte rèidh le tar-chur solais agus coileanadh dath sàr-mhath
Tuairisgeul air Bathar:
| Ainm Bathar | Stuth cùl-sholais fo-shruthadh dathte Polyester fighte rèidh |
| Tuairisgeul | 100% Polyester |
| Inc | Fo-dhath dìreach, Gluasad Pàipeir Fo-dhath |
| Tiughas | Cuideam Meadhanach |
| Dath | aghaidh geal agus cùl dubh |
| Cuideam | 260gsm(±5g) |
| Iarrtas | A-muigh, bratach, fighte & fighe |
| Leud as motha | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Fad àbhaisteach | 100m/120m |
| Àm stiùiridh | 20-30 latha obrach |
| Pasgan | Pàipear Kraft / tiùb cruaidh |
Feartan:
1. Uisge-dhìonach
2. An aghaidh deòir
3. Tioram luath
4. Càirdeil don àrainneachd
5. Treòrachadh math
Iarrtas:
1. feansa mogaill
2. Aodach-spòrs
3. brataichean itean
4. A-muigh
Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn i










