Aodach bloc-a-mach fighte 250gsm airson brataichean bloc-a-mach dà-thaobhach le sublimation dathte
Aodach bloc-a-mach fighte 250gsm airson brataichean bloc-a-mach dà-thaobhach le sublimation dathte
Tuairisgeul air Bathar:
| Ainm Bathar | Aodach bloc-a-mach fighte airson dà thaobh sublimation dath |
| Tuairisgeul | Aodach blocaidh trì-fhillte le inneach 100% polyester |
| Inc | clò-bhualadh inc-jet, clò-bhualadh didseatach |
| Tiughas | Cuideam Meadhanach |
| Dath | structar geal / dubh / geal |
| Cuideam | 250gsm(±5g) |
| Iarrtas | muinchillean crochte, brataichean dà-thaobhach |
| Leud as motha | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Fad àbhaisteach | 80m/100m/150m/rolla mòr |
| Àm stiùiridh | 20-30 latha obrach |
| Pasgan | Htiùb cruaidh le pocannan fighte no filmichean builgean èadhair |
Feartan:
1. Saor bho PVC/ Saor bho Phthalate
2. An aghaidh deòir
3. an-aghaidh UV
4. Càirdeil don àrainneachd
5. Lasair-dhìonach
Iarrtas:
1. Sgeadachadh dachaigh
2. ath-riochdachadh ealain
3. aodach le solas cùil
4. bogsa solais
Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn i










