Clò-bhualadh Gluasad Fo-shruthadh Dath Polyester 180gsm airson Bogsa Solais Mullaich
Clò-bhualadh Gluasad Fo-shruthadh Dath Polyester 180gsm airson Bogsa Solais Mullaich
Tuairisgeul air Bathar:
| Ainm Bathar | Clò-bhualadh Gluasaid Sublimation Dye Aodach Polyester Backlit |
| Tuairisgeul | Aodach sublimation dath polyester 100% |
| Inc | Inc sublimation dathte/gluasaid/Latex/UV |
| Tiughas | Cuideam aotrom |
| Dath | Wgeal |
| Cuideam | 50-550gsmg(±5g) |
| Iarrtas | Aodach bratach/aodach bratach |
| Leud as motha | 1-3.2m |
| Fad àbhaisteach | 100m/120m |
| Àm stiùiridh | 20-30 latha obrach |
| Pasgan | Htiùb cruaidh le pocannan fighte no filmichean builgean èadhair |
Feartan:
1. Saor bho PVC/ Saor bho Phthalate
2. An aghaidh deòir
3. an-aghaidh UV
4. Càirdeil don àrainneachd
5. Treòrachadh math
Iarrtas:
1. Sgeadachadh Dachaigh
2. Cluasag-Aodach
3. brataichean itean
4. A-muigh
Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn i










