Aodach Bratach Pongee 100D Dathadh Sublimation Inkjet Dìreach 100gsm Polyester Blank Fabric Bog Furasta a Shealbhachadh
Aodach Bratach Pongee 100D Dathadh Sublimation Inkjet Dìreach 100gsm Polyester Blank Fabric Bog Furasta a Shealbhachadh
Tuairisgeul air Bathar:
| Ainm Bathar | Dathadh Sublimation Aodach Bratach Pongee 100D |
| Tuairisgeul | Oxford,100%Poileistear |
| Inc | Fo-dhath dìreach, Gluasad Pàipeir Fo-dhath |
| Tiughas | Cuideam Meadhanach |
| Dath | Wgeal |
| Cuideam | 100gsm(±5g) |
| Iarrtas | A-muigh, bratach, fighte & fighe |
| Leud as motha | 90-320cm |
| Fad àbhaisteach | 100m/120m |
| Àm stiùiridh | 20-30 latha obrach |
| Pasgan | Htiùb cruaidh le pocannan fighte no filmichean builgean èadhair |
Feartan:
1. Uisge-dhìonach
2. An aghaidh deòir
3. Tioram luath
4. Càirdeil don àrainneachd
5. Treòrachadh math
Iarrtas:
1. feansa mogaill
2. Aodach-spòrs
3. brataichean itean
4. A-muigh
Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn i










