100D Pongee-lippukangas, sublimaatiovärjäys, suora mustesuihkutulostus, 100 g/m² polyesteri, tyhjä kangas, pehmeä ja helppo ommella, lippukangas
100D Pongee-lippukangas, sublimaatiovärjäys, suora mustesuihkutulostus, 100 g/m² polyesteri, tyhjä kangas, pehmeä ja helppo ommella, lippukangas
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | Lippukankaan sublimaatiovärjäys suoralla mustesuihkulla 100 g/m² |
| Kuvaus | 100 % polyesteriä |
| Muste | Dye Sub Direct, Dye Sub -paperisiirto |
| Paksuus | Kevyt |
| Väri | Whitti |
| Paino | 68 g/m² / 70 g/m² / 75 g/m² / 100 g/m² / 110 g/m² |
| Hakemus | Fviiveet,bannerit,näytöt |
| Maksimileveys | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Vakiopituus | 100m/120m |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1.Vedenpitävä
2. Repäisykestävä
3.Nopeasti kuivuva
4. Tuulenpitävä
5. Hyvä tunkeutumiskyky
Sovellus:
1.verkkoaita
2. Aktiivivaatteet
3. sulkaliput
4. Ulkona
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










