Engros hvidt papir i høj kvalitet, 100 g/m², tilpasselig størrelse, høj overførselshastighed, jersey, sublimeringstryk, tekstiler
Engros hvidt papir i høj kvalitet, 100 g/m², tilpasselig størrelse, høj overførselshastighed, jersey, sublimeringstryk, tekstiler
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Tekstiler med høj overførselshastighed til jersey-sublimeringstryk |
| Beskrivelse | Anvendes til at sprede blæk og polyesterstof |
| Blæk | Dye Sub Direkte, Dye Sub Papir Transfer |
| Tykkelse | Mellemvægt |
| Farve | White |
| Vægt | 40/50/60/70/90/100 g/m²±5g) |
| Anvendelse | Fforsinkelser,bannere |
| Maksimal bredde | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standardlængde | 100m/120m |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. Vandtæt
2. Rivefast
3. Hurtigtørrende
4. Vindtæt
5. God penetration
Anvendelse:
1. nethegn
2. Sportstøj
3. fjerflag
4. Udendørs
Skriv din besked her og send den til os










