Printtek 50D 78gsm Lagerpartier Hvide Polyester Farvestof Sublimeringsstoffer Vævet Trykt Vandtæt Polyesterstof
Printtek 50D 78gsm Lagerpartier Hvide Polyester Farvestof Sublimeringsstoffer Vævet Trykt Vandtæt Polyesterstof
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Farvestofsublimering Strikket Mesh Flagstof |
| Beskrivelse | 50D*T400 stof100% polyester |
| Blæk | Dye Sub Direkte, Dye Sub Papir Transfer |
| Tykkelse | Mellemvægt |
| Farve | White |
| Vægt | 75 g/m²±5g) |
| Anvendelse | Fforsinkelser,bannere |
| Maksimal bredde | 160 cm |
| Standardlængde | 100m/120m |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. Vandtæt
2. Rivefast
3. Hurtigtørrende
4. Vindtæt
5. God penetration
Anvendelse:
1. nethegn
2. Sportstøj
3. fjerflag
4. Udendørs
Skriv din besked her og send den til os










