Polydex stof sublimeringsrulle 100% polyester interlock jersey hvidt stof til sublimeringstryk
Polydex stof sublimeringsrulle 100% polyester interlock jersey hvidt stof til sublimeringstryk
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Polydex stof sublimeringsrulle 100% polyester Interlock Jersey hvidt stof til sublimeringstryk |
| Beskrivelse | 100% polyester strikket stof, mesh |
| Blæk | Dye Sub Direkte, Dye Sub Papir Transfer |
| Tykkelse | Letvægts |
| Farve | White |
| Vægt | 145 g/m²±5g) |
| Anvendelse | Markise, Bil, Filt, Taske, Sengetøj, Tæppe |
| Maksimal bredde | 58/60" |
| Standardlængde | 100m/120m |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. PVC-fri/ ftalatfri
2. Rivefast
3. UV-beskyttelse
4. Miljøvenlig
5. God penetration
Anvendelse:
1. nethegn
2. beachflag
3. fjerflag
4. Udendørs
Skriv din besked her og send den til os










