Tilpasset størrelse 70g, 90g, 100g varmeoverføringsfarvestofsublimeringstrykpapir
Tilpasset størrelse 70g, 90g, 100g varmeoverføringsfarvestofsublimeringstrykpapir
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Brugerdefineret størrelse fuldfarvet polyestertrykspændingsstof |
| Beskrivelse | 100% polyester |
| Blæk | Varm transfertryk, digitaltryk, silketryk |
| Tykkelse | Mellemvægt |
| Farve | ren hvid |
| Vægt | 70 g, 90 g, 100 g |
| Anvendelse | beklædning; tekstil; beklædningsgenstande, gardiner |
| Sstørrelse | 17"/42 cm,25"/61 cm, 73"/183 cm |
| Standardlængde | 100m/120m |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. PVC-fri/ ftalatfri
2. Rivefast
3. UV-beskyttelse
4. Miljøvenlig
5. God penetration
Anvendelse:
1. nethegn
2. beachflag
3. fjerflag
4. Udendørs
Skriv din besked her og send den til os










