Tilpasset design polyesterfarvestofsublimeringstrykstof
Tilpasset design polyesterfarvestofsublimeringstrykstof
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Polyester farvestof sublimering trykstof lærred |
| Beskrivelse | 100% polyester |
| Blæk | inkjetprint, digital print |
| Tykkelse | Mellemvægt |
| Farve | White |
| Vægt | 110 g/m²±5g) |
| Anvendelse | Flag, display, frontbelysning osv. |
| Maksimal bredde | 90-250 cm |
| Standardlængde | 80m/100m/150m/jumborulle |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. PVC-fri/ ftalatfri
2. Rivefast
3. UV-beskyttelse
4. Miljøvenlig
5. God penetration
Anvendelse:
1. Boligindretning
2. kunstreproduktion
3. baggrundsbelyst stof
4. lysboks
Skriv din besked her og send den til os










