Brugerdefineret størrelse fuldfarvet polyestertryk spændingsstof høj kvalitet farvesublimeringsdug til hjemmemesser
Brugerdefineret størrelse fuldfarvet polyestertryk spændingsstof høj kvalitet farvesublimeringsdug til hjemmemesser
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Brugerdefineret størrelse fuldfarvet polyestertrykspændingsstof |
| Beskrivelse | 100% polyester |
| Blæk | Varm transfertryk, digitaltryk, silketryk |
| Tykkelse | Mellemvægt |
| Farve | White |
| Vægt | 150 g/m²±5g) |
| Anvendelse | Hjem, Udendørs, Hotel, Bryllup, Fest, Banket |
| Maksimal bredde | 76 x 183 x 76 cm/ 76 cm x 232 cm x 76 cm |
| Standardlængde | 100m/120m |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. PVC-fri/ ftalatfri
2. Rivefast
3. UV-beskyttelse
4. Miljøvenlig
5. God penetration
Anvendelse:
1. nethegn
2. beachflag
3. fjerflag
4. Udendørs
Skriv din besked her og send den til os










