Kina fabriksfarvesublimeringspapirrulle trykt i Guangzhou transfersublimeringspapir 50g 70g 90g 100g
Kina fabriksfarvesublimeringspapirrulle trykt i Guangzhou transfersublimeringspapir 50g 70g 90g 100g
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Farvestofsublimeringsoverføringspapir |
| Beskrivelse | 100% polyester,Strækstof |
| Blæk | Sublimeringsprinter |
| Tykkelse | Letvægts |
| Farve | Ren hvid |
| Vægt | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Anvendelse | Beklædning, tekstiler, beklædningsgenstande, gardiner |
| Maksimal bredde | 3,2/5 m |
| Standardlængde | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. PVC-fri/ ftalatfri
2. Rivefast
3. UV-beskyttelse
4. Miljøvenlig
5. Højeste overførselsudbytte
Anvendelse:
1. nethegn
2. beachflag
3. fjerflag
4. Udendørs
Skriv din besked her og send den til os










