250gsm vævet blokeringsstof til farvesublimering dobbeltsidede blokeringsflag
250gsm vævet blokeringsstof til farvesublimering dobbeltsidede blokeringsflag
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Vævet blokeringsstof til farvesublimering dobbeltsidet |
| Beskrivelse | 100% polyester tekstureret tredobbelt vævet blokeringsstof |
| Blæk | inkjetprint, digital print |
| Tykkelse | Mellemvægt |
| Farve | hvid/sort/hvid struktur |
| Vægt | 250 g/m²±5g) |
| Anvendelse | hængende ærmer, dobbeltsidede flag |
| Maksimal bredde | 320 cm-280 cm--160 cm-150 cm |
| Standardlængde | 80m/100m/150m/jumborulle |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. PVC-fri/ ftalatfri
2. Rivefast
3. UV-beskyttelse
4. Miljøvenlig
5. Flammehæmmende
Anvendelse:
1. Boligindretning
2. kunstreproduktion
3. baggrundsbelyst stof
4. lysboks
Skriv din besked her og send den til os










