180gsm polyesterstof farvestof sublimering transfertryk baggrundsbelyst stof til loftslysboks
180gsm polyesterstof farvestof sublimering transfertryk baggrundsbelyst stof til loftslysboks
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Polyesterstof farvestof sublimering transfertryk baggrundsbelyst |
| Beskrivelse | 100% polyester farvesublimeringsstof |
| Blæk | Farvesublimeringsblæk/transfer/latex/UV |
| Tykkelse | Letvægts |
| Farve | White |
| Vægt | 50-550 g/m²±5g) |
| Anvendelse | Bannerstof/Flagstof |
| Maksimal bredde | 1-3,2 m |
| Standardlængde | 100m/120m |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. PVC-fri/ ftalatfri
2. Rivefast
3. UV-beskyttelse
4. Miljøvenlig
5. God penetration
Anvendelse:
1. Boligindretning
2. Tekstilpude
3. fjerflag
4. Udendørs
Skriv din besked her og send den til os










