125GSM farvesublimering strikket mesh flagstof til udendørs mesh strandflag
125GSM farvesublimering strikket mesh flagstof til udendørs mesh strandflag
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Farvestofsublimering Strikket Mesh Flagstof |
| Beskrivelse | Mesh, 100% polyester |
| Blæk | Dye Sub Direkte, Dye Sub Papir Transfer |
| Tykkelse | Mellemvægt |
| Farve | White |
| Vægt | 160 g/m²±5g) |
| Anvendelse | Fforsinkelser,Baggrundsbelyst banner |
| Maksimal bredde | 160/250/320/500cm |
| Standardlængde | 100m/120m |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. PVC-fri/ ftalatfri
2. Rivefast
3. UV-beskyttelse
4. Miljøvenlig
5. God penetration
Anvendelse:
1. nethegn
2. beachflag
3. fjerflag
4. Udendørs
Skriv din besked her og send den til os









