100D Pongee Flagstof Sublimeringsfarvning Direkte Inkjet 100gsm Polyester Blankt Stof Blødt Let at Sy Flagstof
100D Pongee Flagstof Sublimeringsfarvning Direkte Inkjet 100gsm Polyester Blankt Stof Blødt Let at Sy Flagstof
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | 100D Pongee Flag Stoff Sublimeringsfarvning |
| Beskrivelse | Oxford100% polyester |
| Blæk | Dye Sub Direkte, Dye Sub Papir Transfer |
| Tykkelse | Mellemvægt |
| Farve | White |
| Vægt | 100 gsm (±5g) |
| Anvendelse | Udendørs, banner, vævet og strikket |
| Maksimal bredde | 90-320 cm |
| Standardlængde | 100m/120m |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. Vandtæt
2. Rivefast
3. Hurtigtørrende
4. Miljøvenlig
5. God penetration
Anvendelse:
1. nethegn
2. Sportstøj
3. fjerflag
4. Udendørs
Skriv din besked her og send den til os










