Pakyawan nga Rolyo sa Puting Papel nga Taas ang Kalidad nga 100gsm nga Mapasibo nga Gidak-on nga Taas ang Transfer Rate nga Jersey Sublimation Print nga mga Tela nga Tela
Pakyawan nga Rolyo sa Puting Papel nga Taas ang Kalidad nga 100gsm nga Mapasibo nga Gidak-on nga Taas ang Transfer Rate nga Jersey Sublimation Print nga mga Tela nga Tela
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | Mga Tela nga Giimprinta sa Sublimasyon sa Jersey nga Taas ang Rate sa Pagbalhin |
| Deskripsyon | Gigamit sa pagsabwag sa tinta ug polyester nga panapton |
| Tinta | Direkta nga Pagtina sa Sub, Pagbalhin sa Papel sa Dye Sub |
| Gibag-on | Kasarangan nga Timbang |
| Kolor | White |
| Timbang | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Aplikasyon | Fmga paglangan,mga banner |
| Pinakataas nga gilapdon | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Standard nga gitas-on | 100m/120m |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Hard tube nga adunay mga hinabol nga bag o mga pelikula sa bula sa hangin |
Mga Kinaiya:
1. Dili masudlan sa tubig
2. Dili Matangtang sa Gisi
3. Dali nga Mamala
4. Dili Makalusot sa Hangin
5. Maayong pagsulod
Aplikasyon:
1. koral nga may lambat
2. Mga sinina nga pang-aktibo
3. mga bandera nga balhibo
4. Sa gawas
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo










