Roll Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation para sa mga Bandera
Roll Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation para sa mga Bandera
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | Roll Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation para sa mga Bandera |
| Deskripsyon | 100% Polyester,Tela nga Giinat |
| Tinta | Direkta nga Pagtina sa Sub, Pagbalhin sa Papel sa Dye Sub |
| Gibag-on | Magaan |
| Kolor | White |
| Timbang | 110gsm(±5g) |
| Aplikasyon | Fmga paglangan,mga banner |
| Pinakataas nga gilapdon | 3.2/5m |
| Standard nga gitas-on | 100m/120m |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Hard tube nga adunay mga hinabol nga bag o mga pelikula sa bula sa hangin |
Mga Kinaiya:
1. Walay PVC/ Walay Phthalate
2. Dili Matangtang sa Gisi
3.kontra-UV
4. Mahigalaon sa kalikopan
5. Maayong pagsulod
Aplikasyon:
1. koral nga may lambat
2. mga bandera sa baybayon
3. mga bandera nga balhibo
4. Sa gawas
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo










