Printtek 50D 78gsm Stock Lots Puti nga Polyester Dye Sublimation nga mga Tela nga Hinabol nga Giimprinta nga Waterproof Polyester nga Tela
Printtek 50D 78gsm Stock Lots Puti nga Polyester Dye Sublimation nga mga Tela nga Hinabol nga Giimprinta nga Waterproof Polyester nga Tela
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | Tela nga Hinimo sa Sublimasyon sa Tina nga May Bandila nga Mesh |
| Deskripsyon | 50D*T400 nga tela,100%Polyester |
| Tinta | Direkta nga Pagtina sa Sub, Pagbalhin sa Papel sa Dye Sub |
| Gibag-on | Kasarangan nga Timbang |
| Kolor | White |
| Timbang | 75gsm(±5g) |
| Aplikasyon | Fmga paglangan,mga banner |
| Pinakataas nga gilapdon | 160cm |
| Standard nga gitas-on | 100m/120m |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Hard tube nga adunay mga hinabol nga bag o mga pelikula sa bula sa hangin |
Mga Kinaiya:
1. Dili masudlan sa tubig
2. Dili Matangtang sa Gisi
3. Dali nga Mamala
4. Dili Makalusot sa Hangin
5. Maayong pagsulod
Aplikasyon:
1. koral nga may lambat
2. Mga sinina nga pang-aktibo
3. mga bandera nga balhibo
4. Sa gawas
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo










