Polydex Fabric Sublimation Roll 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric para sa Sublimation Printing
Polydex Fabric Sublimation Roll 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric para sa Sublimation Printing
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | polydex nga tela nga sublimation roll 100% Polyester Interlock Jersey nga Puti nga Tela para sa Sublimation Printing |
| Deskripsyon | 100% polyester nga hinabol nga tela, mesh |
| Tinta | Direkta nga Pagtina sa Sub, Pagbalhin sa Papel sa Dye Sub |
| Gibag-on | Magaan |
| Kolor | White |
| Timbang | 145gsm(±5g) |
| Aplikasyon | Tolda, Sakyanan, Felt, Bag, Higdaanan, Habol |
| Pinakataas nga gilapdon | 58/60" |
| Standard nga gitas-on | 100m/120m |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Hard tube nga adunay mga hinabol nga bag o mga pelikula sa bula sa hangin |
Mga Kinaiya:
1. Walay PVC/ Walay Phthalate
2. Dili Matangtang sa Gisi
3.kontra-UV
4. Mahigalaon sa kalikopan
5. Maayong pagsulod
Aplikasyon:
1. koral nga may lambat
2. mga bandera sa baybayon
3. mga bandera nga balhibo
4. Sa gawas
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo










