Gipasibo nga Gidak-on 70g,90g,100g Papel sa Pag-imprinta sa Sublimasyon sa Tina nga Pagbalhin sa Init
Gipasibo nga Gidak-on 70g,90g,100g Papel sa Pag-imprinta sa Sublimasyon sa Tina nga Pagbalhin sa Init
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | Tela nga Tensyon nga Pang-imprinta nga Full-Color Polyester nga Gidak-on nga Gi-customize |
| Deskripsyon | 100% Polyester |
| Tinta | Init nga pagbalhin sa pag-imprinta, Digital nga pag-imprinta, Silk Screen Print |
| Gibag-on | Kasarangan nga Timbang |
| Kolor | puro nga puti |
| Timbang | 70g, 90g, 100g |
| Aplikasyon | sinina; tela; sapot, kurtina |
| Size | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Standard nga gitas-on | 100m/120m |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Hard tube nga adunay mga hinabol nga bag o mga pelikula sa bula sa hangin |
Mga Kinaiya:
1. Walay PVC/ Walay Phthalate
2. Dili Matangtang sa Gisi
3.kontra-UV
4. Mahigalaon sa kalikopan
5. Maayong pagsulod
Aplikasyon:
1. koral nga may lambat
2. mga bandera sa baybayon
3. mga bandera nga balhibo
4. Sa gawas
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo










