Gipahaom nga Disenyo sa Polyester Dye Sublimation Printing Fabric Canvas
Gipahaom nga Disenyo sa Polyester Dye Sublimation Printing Fabric Canvas
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | Tela nga Kanbas nga Pang-imprenta sa Sublimasyon sa Polyester Dye |
| Deskripsyon | 100% Polyester |
| Tinta | pag-imprinta sa inkjet, digital nga pag-imprinta |
| Gibag-on | Kasarangan nga Timbang |
| Kolor | White |
| Timbang | 110gsm(±5g) |
| Aplikasyon | Mga Bandila, Display, Frontlit, ug uban pa |
| Pinakataas nga gilapdon | 90-250cm |
| Standard nga gitas-on | 80m/100m/150m/dakong rolyo |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Hard tube nga adunay mga hinabol nga bag o mga pelikula sa bula sa hangin |
Mga Kinaiya:
1. Walay PVC/ Walay Phthalate
2. Dili Matangtang sa Gisi
3.kontra-UV
4. Mahigalaon sa kalikopan
5. Maayong pagsulod
Aplikasyon:
1. Dekorasyon sa balay
2. reproduksyon sa arte
3. tela nga may backlit
4. kahon sa suga
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo










