Taas nga Kalidad nga Dye-Sublimation Table Cloth para sa mga Home Trade Show nga Gidak-on nga Gi-customize
Taas nga Kalidad nga Dye-Sublimation Table Cloth para sa mga Home Trade Show nga Gidak-on nga Gi-customize
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | Tela nga Tensyon nga Pang-imprinta nga Full-Color Polyester nga Gidak-on nga Gi-customize |
| Deskripsyon | 100% Polyester |
| Tinta | Init nga pagbalhin sa pag-imprinta, Digital nga pag-imprinta, Silk Screen Print |
| Gibag-on | Kasarangan nga Timbang |
| Kolor | White |
| Timbang | 150gsm(±5g) |
| Aplikasyon | Balay, Gawas sa balay, Hotel, Kasal, Party, Bangkete |
| Pinakataas nga gilapdon | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standard nga gitas-on | 100m/120m |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Hard tube nga adunay mga hinabol nga bag o mga pelikula sa bula sa hangin |
Mga Kinaiya:
1. Walay PVC/ Walay Phthalate
2. Dili Matangtang sa Gisi
3.kontra-UV
4. Mahigalaon sa kalikopan
5. Maayong pagsulod
Aplikasyon:
1. koral nga may lambat
2. mga bandera sa baybayon
3. mga bandera nga balhibo
4. Sa gawas
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo










