China Factory Dye Sublimation Paper Roll nga Giimprinta sa Guangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
China Factory Dye Sublimation Paper Roll nga Giimprinta sa Guangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | Papel sa Pagbalhin sa Sublimasyon sa Tina |
| Deskripsyon | 100% Polyester,Tela nga Giinat |
| Tinta | Tig-imprinta sa Sublimasyon |
| Gibag-on | Magaan |
| Kolor | Puti nga Puti |
| Timbang | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Aplikasyon | Mga sinina, tela, sapot, kurtina |
| Pinakataas nga gilapdon | 3.2/5m |
| Standard nga gitas-on | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Hard tube nga adunay mga hinabol nga bag o mga pelikula sa bula sa hangin |
Mga Kinaiya:
1. Walay PVC/ Walay Phthalate
2. Dili Matangtang sa Gisi
3.kontra-UV
4. Mahigalaon sa kalikopan
5. Pinakataas nga ani sa pagbalhin
Aplikasyon:
1. koral nga may lambat
2. mga bandera sa baybayon
3. mga bandera nga balhibo
4. Sa gawas
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo










