260gsm Dye Sublimation Backlit Material nga Hamis nga Hinabol nga Polyester nga adunay Maayo Kaayo nga Pagbalhin sa Kahayag ug Pagpasundayag sa Kolor
260gsm Dye Sublimation Backlit Material nga Hamis nga Hinabol nga Polyester nga adunay Maayo Kaayo nga Pagbalhin sa Kahayag ug Pagpasundayag sa Kolor
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | Materyal nga may Backlit nga Dye Sublimation nga Hamis nga Hinabol nga Polyester |
| Deskripsyon | 100% Polyester |
| Tinta | Direkta nga Pagtina sa Sub, Pagbalhin sa Papel sa Dye Sub |
| Gibag-on | Kasarangan nga Timbang |
| Kolor | puti nga atubangan ug itom nga likod |
| Timbang | 260gsm(±5g) |
| Aplikasyon | Panggawas, banner, hinabol ug hinabol |
| Pinakataas nga gilapdon | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Standard nga gitas-on | 100m/120m |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Kraft nga papel / gahi nga tubo |
Mga Kinaiya:
1. Dili masudlan sa tubig
2. Dili Matangtang sa Gisi
3. Dali nga Mamala
4. Mahigalaon sa kalikopan
5. Maayong pagsulod
Aplikasyon:
1. koral nga may lambat
2. Mga sinina nga pang-aktibo
3. mga bandera nga balhibo
4. Sa gawas
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo










