250gsm Hinabol nga Tela nga Block-out para sa Dye Sublimation Dobleng Kilid nga Block-out Flags
250gsm Hinabol nga Tela nga Block-out para sa Dye Sublimation Dobleng Kilid nga Block-out Flags
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | Hinabol nga Tela nga Block-out para sa Dye Sublimation Dobleng Kilid |
| Deskripsyon | 100% polyester nga may tekstura nga triple woven blockout nga tela |
| Tinta | pag-imprinta sa inkjet, digital nga pag-imprinta |
| Gibag-on | Kasarangan nga Timbang |
| Kolor | puti / itom / puti nga istruktura |
| Timbang | 250gsm(±5g) |
| Aplikasyon | nagbitay nga mga manggas, doble nga kilid nga mga bandila |
| Pinakataas nga gilapdon | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Standard nga gitas-on | 80m/100m/150m/dakong rolyo |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Hard tube nga adunay mga hinabol nga bag o mga pelikula sa bula sa hangin |
Mga Kinaiya:
1. Walay PVC/ Walay Phthalate
2. Dili Matangtang sa Gisi
3.kontra-UV
4. Mahigalaon sa kalikopan
5. Dili Makasunog
Aplikasyon:
1. Dekorasyon sa balay
2. reproduksyon sa arte
3. tela nga may backlit
4. kahon sa suga










