180gsm Polyester Fabric Dye Sublimation Transfer Printing Backlit Fabric para sa Ceiling Light Box
180gsm Polyester Fabric Dye Sublimation Transfer Printing Backlit Fabric para sa Ceiling Light Box
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | Pag-imprinta sa Sublimasyon sa Pagbalhin sa Tina sa Tela nga Polyester nga Backlit |
| Deskripsyon | 100% Polyester Dye Sublimation nga tela |
| Tinta | Tinta/pagbalhin/Latex/UV para sa sublimasyon sa tina |
| Gibag-on | Magaan |
| Kolor | White |
| Timbang | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Aplikasyon | Tela sa bandera/Tela sa bandera |
| Pinakataas nga gilapdon | 1-3.2m |
| Standard nga gitas-on | 100m/120m |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Hard tube nga adunay mga hinabol nga bag o mga pelikula sa bula sa hangin |
Mga Kinaiya:
1. Walay PVC/ Walay Phthalate
2. Dili Matangtang sa Gisi
3.kontra-UV
4. Mahigalaon sa kalikopan
5. Maayong pagsulod
Aplikasyon:
1. Dekorasyon sa Balay
2. Tela-Unlanan
3. mga bandera nga balhibo
4. Sa gawas
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo










