115GSM Dye Sublimation Knitted Mesh Flag Fabric para sa Outdoor Mesh Beach Flags
115GSM Dye Sublimation Knitted Mesh Flag Fabric para sa Outdoor Mesh Beach Flags
Deskripsyon sa mga Produkto:
| Ngalan sa Produkto | Tela nga Hinimo sa Sublimasyon sa Tina nga May Bandila nga Mesh |
| Deskripsyon | Mesh,100% Polyester |
| Tinta | Direkta nga Pagtina sa Sub, Pagbalhin sa Papel sa Dye Sub |
| Gibag-on | Kasarangan nga Timbang |
| Kolor | White |
| Timbang | 115gsm(±5g) |
| Aplikasyon | Fmga paglangan,mga banner |
| Pinakataas nga gilapdon | 90/110/130/160/180/220/260/320cm |
| Standard nga gitas-on | 100m/120m |
| Oras sa Pagpanguna | 20-30 ka adlaw sa pagtrabaho |
| Pakete | Hard tube nga adunay mga hinabol nga bag o mga pelikula sa bula sa hangin |
Mga Kinaiya:
1. Walay PVC/ Walay Phthalate
2. Dili Matangtang sa Gisi
3.kontra-UV
4. Mahigalaon sa kalikopan
5. Maayong pagsulod
Aplikasyon:
1. koral nga may lambat
2. mga bandera sa baybayon
3. mga bandera nga balhibo
4. Sa gawas
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo









