Veleprodaja bijelog papira u rolni visokog kvaliteta, 100 g/m², prilagodljive veličine, visoka brzina prijenosa, sublimacijski tisak na tkaninama od žerseja
Veleprodaja bijelog papira u rolni visokog kvaliteta, 100 g/m², prilagodljive veličine, visoka brzina prijenosa, sublimacijski tisak na tkaninama od žerseja
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tkanine za sublimaciju i printanje na jerseyju s visokom stopom prijenosa |
| Opis | Primjenjuje se za disperziju tinte i poliesterske tkanine |
| Tinta | Direktno subtlačno bojenje, transfer subtlačnog papira |
| Debljina | Srednja težina |
| Boja | Wbijela |
| Težina | 40/50/60/70/90/100 g/m²±5g) |
| Primjena | Fzaostaje,baneri |
| Maksimalna širina | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standardna dužina | 100m/120m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećama ili folijama s mjehurićima zraka |
Karakteristike:
1. Vodootporan
2. Otporno na kidanje
3. Brzo sušenje
4. Otporan na vjetar
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. Aktivna odjeća
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










