Printtek 50D 78gsm Zalihe Bijele poliesterske tkanine za sublimaciju boje Tkane štampane vodootporne poliesterske tkanine
Printtek 50D 78gsm Zalihe Bijele poliesterske tkanine za sublimaciju boje Tkane štampane vodootporne poliesterske tkanine
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tkanina za zastave od pletene mrežaste tkanine za sublimaciju boje |
| Opis | Tkanina 50D*T400100% poliester |
| Tinta | Direktno subtlačno bojenje, transfer subtlačnog papira |
| Debljina | Srednja težina |
| Boja | Wbijela |
| Težina | 75 g/m²±5g) |
| Primjena | Fzaostaje,baneri |
| Maksimalna širina | 160 cm |
| Standardna dužina | 100m/120m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećama ili folijama s mjehurićima zraka |
Karakteristike:
1. Vodootporan
2. Otporno na kidanje
3. Brzo sušenje
4. Otporan na vjetar
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. Aktivna odjeća
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










