Poliesterska tkanina za zatezanje u punom koloru, prilagođena veličina, visokokvalitetni stolnjak za sublimaciju boje za kućne sajmove
Poliesterska tkanina za zatezanje u punom koloru, prilagođena veličina, visokokvalitetni stolnjak za sublimaciju boje za kućne sajmove
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tkanina za zatezanje od poliestera u punom koloru prilagođene veličine |
| Opis | 100% poliester |
| Tinta | Vrući transfer štampa, digitalna štampa, sitotisak |
| Debljina | Srednja težina |
| Boja | Wbijela |
| Težina | 150 g/m²±5g) |
| Primjena | Dom, Vanjski prostor, Hotel, Vjenčanje, Zabava, Banket |
| Maksimalna širina | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standardna dužina | 100m/120m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećama ili folijama s mjehurićima zraka |
Karakteristike:
1. Bez PVC-a/ bez ftalata
2. Otporno na kidanje
3. anti-UV
4. Ekološki prihvatljivo
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. zastave za plažu
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










